(d) Tom Ciancone
(e) Jessie Cardarelli
(f) Andra Zommers
(g) Cc Benz
(h) Elizabeth Kata
(i) Norman Brown
(j) Doris Clayton
(k) Melissa Deutsch
(l) Carole Docherty
(m) Andrew and Nadine Smith
(n) Heather Connell
(o) Natasia Taylor
(p) Kathy Garneau
(q) Danielle Hitchcock
(r) Richard Talbot
(s) Kara Jongeling
(t) Chris Pate
(u) Doreen Stermann
(v) Veronika Siwak
(w) Gail Lorimer
(x) Joanne Patak
(y) Sheila McEwen
(z) Pat Kozowyk and Ernst von der Kall
(aa) Jenn Brasch
(ab) David Wallis
(ac) Nessa Olshansky-Ashtar
(ad) Linda Ellis
(ae) Carol Walrath
(af) Marie Christine Nixon
(ag) John Hannah and Barb McKean
(ah) Linda Kajganic
(ai) Sydney Davis
(aj) Jane Glatt
(ak) Lori Ciotti
(al) Kathy Ferguson
(am) Reuven Dukas
(an) Peter Guahie
(ao) Alex Gabaldo
(ap) Rita Knapp
(aq) Martin Hudson
(ar) Karly Doehring
(as) Geoff Wilson
(at) Joanna Sargent
(au) Jillian Vieira
(av) Natasha Huyer
(aw) Naomi Newton
(ax) Nicole Tollenaar
(ay) Catherine and Joe Raso
(az) Naomi Neufeld
(ba) Denise Duvall
(bb) Lloyd Docherty
(bc) Peter Hall
(bd) Isabel Margetts
(be) Mary Walihura
(bf) Rowan Cotton
(bg) Gerten Basom
(bh) Mary-Jane McKitterick
(bi) Terry Basom
(bj) Sheila Van Leusden
(bk) Alexander Szafarski
(bl) Joyce Muir
(bm) Judy McCollum
(bn) Justin Minett
(bo) K. Pingree
(bp) Karen Gordon
(bq) Kate Whalen
(br) Katherine King
(bs) Katie Rees
(bt) Kay Chornook
(bu) Kelly Brouwer
(bv) Kelly Ebers
(bw) Kelsey Worboys
(bx) Kim Dunlop
(by) Kim Newcombe
(bz) Krystyna Shoveller
(ca) Kyle Rozoski
(cb) Lauren Tindall
(cc) Laura Joldersma
(cd) Laurie Nielsen
(ce) Leif Peng
(cf) Leo Dragtoe
(cg) Linda Lannigan
(ch) Lindsay Greene
(ci) Jonathan Lopez
(cj) Brent Jukes
(ck) Margaret Juraj
(cl) Margaret Tremblay
(cm) Kate Winstanley & Family
(cn) Laura Cortiula
(co) Margo May Taylor
(cp) Margot Carnahan
(cq) Marilyn Marchesseau
(cr) Mark Cathcart
(cs) Mark Wozny
(ct) Mary Johnston
(cu) Megan Armstrong
(cv) Melissa Sant
(cw) Michelle den Hollander
(cx) Michelle Piano
(cy) Mike Fox
(cz) Monica Palkowski
(da) Pamela Robinson
(db) Pat Wilson
(dc) Patricia Banderado
(de) Paul Shaker
(df) Phil Van Impe
(dg) Robert Wakulat
(dh) Ryan Strang
(di) Sara Perks
(dj) Sasha Katz
(dk) Scott Downie
(dl) Shannon Webb
(dm) Sherrie Coulson
(dn) Stan Nowak
(do) Susan Frasson
(dp) Susan Tournidis
(dq) Susan Willis
(dr) Tania Turner
(ds) Tanya Reid
(dt) Tim O’Connot
(du) Tom St. Michael
(dv) Victoria Quirino
(dw) Wendy Darby
(dx) Zoe Green
Recommendation: Be received and referred to the consideration of General Issues Committee Report 21-023.